Сімейне щастя: 15 слушних порад

Створюючи сім’ю, всі люди сподіваються, що вони будуть жити щасливо, однак не у всіх сімейних пар це виходить. Як показує соціологічне опитування, нещасними в шлюбі можуть бути і багаті і бідні пари. З свого досвіду скажу Вам, що щасливим у сім’ї можна і потрібно бути.

Отже, від чого залежить сімейне щастя:

1. У побудові сімейного щастя найголовнішим кроком є  прийняття свого партнера, а без цього Вас чекає розчарування. Тому прийміть свою любиму людину такою, якою вона є і не намагайтеся переробити. А навпаки вірте, захоплюйтеся, звертайте увагу на сильні сторони , тоді людина сама почне змінюватися.

 2. По-справжньому щаслива родина немислима без довіри. Засумніватися в коханій людині легко, так само, як легко через це зруйнувати сімейну рівновагу. Будьте щирі один з одним.

 3. Турбуйтеся один про одного, поважайте, просіть про допомогу і самі не забувайте допомагати.

 4. Хороші відносини в родині – це результат спільних і частих розмов, тому спілкуйтеся частіше.

 5. Проводьте час разом. Це може бути прогулянка, похід до ресторану, театру, в кожного свої ритуали.

 6. Дуже важливо в сім’ї справедливо розподіляти обов’язки. Якщо один з партнерів буде відчувати себе перевантаженим, а інший буде відпочивати, тоді будуть виникати претензії і це буде призводити до конфліктів.

 7. Не критикуйте, а підтримуйте і будьте вдячні своєму партнеру. 

 8. Обов’язково встановлюйте загальні цілі – без цього люди дуже швидко втрачають інтерес один до одного. Ніщо не зближує так, як це можуть зробити загальні справи.

 9. Все, що відбувається між Вами, має там і залишатися! Коли в тонкощі відносин починають присвячувати третіх осіб – тоді добра не чекайте.

 10. Любіть і поважайте себе – не живіть заради сім’ї, а живіть разом з нею. У цьому питанні важливо зберігати здоровий баланс і віддавати стільки, скільки Ваша сім’я в змозі прийняти.

 11. Ваші взаємини будуть розвиватися тільки в тому випадку, якщо кожен з Вас стане розвиватися.

 12. Вчіться бути вдячним та просити вибачення один у одного – це допоможе Вам залишати образи.

 13. Не забувайте про те, що сексуальне життя також є частиною сімейних відносин, тому приділяйте цьому увагу. Якщо у вашому інтимному житті щось не так – це не привід заводити роман на стороні, а необхідність обговорити це питання зі своєю другою половиною і пошукати варіанти вирішення.

 14. Важливо навчитися поважати інтереси один одного, кожен має право на свої захоплення.

 15. Дуже важливо навчитися розуміти свого партнера і ставити себе на його місце. Люди часто зациклюються на своїх проблемах і не бачать, що робиться в душі своїх близьких.

Без щасливих сімейних стосунків важко досягти наміченої мети. Починайте діяти уже сьогодні і Ви побачите, як буде змінюватися Ваше життя!