Що таке залежність від людини і як з нею справитися

Ми часто стикаємося з людьми, схильними впадати в залежності. Це можуть бути стосунки з близькими, друзями, коханими та навіть з неживими предметами — алкоголем, наркотиками, іграми або їжею.

Будь-яка залежність являється уявною нездатністю людини справитися зі складною ситуацією без допомоги когось або чогось. Залежністю керує страх, сформований на низькій самооцінці та недостатній вірі в себе.

Та що таке залежність від людини? Читати далі

Як перестати залежати від чужої думки та жити в задоволення

Як часто Вас зупиняє думка, а що подумають інші? А раптом буду виглядати нерозумно? Якщо зроблю помилку, що інші скажуть? А раптом будуть сміятися?

Всі ми, природно, залежні від думки близьких і дозволяємо їм залежати від нас. Це дає відчуття радості і близькості. У всіх людей є потреба у визнанні. Та коли ми хочемо всім догодити, щоб отримати схвалення і завоювати любов, тоді часто зраджуємо самих себе, забуваючи насправді хто ми є. Читати далі

Знецінення інших, як захист себе

 

Як часто Ви зустрічаєте людей, які позбавляють Вас значущості, знецінюють Ваші вчинки, думки, досягнення, Ваші здібності, якості? А можливо Ви робите це самі? Читати далі