Як побудувати щасливі відносини

ВИРІШИЛИ БУТИ РАЗОМ, ТОДІ БУДЬТЕ ГОТОВІ ПРИЙМАТИ ЛЮДИНУ З УСІМА ЇЇ ОСОБЛИВОСТЯМИ ТА НЕДОСКОНАЛОСТЯМИ

Часто, коли партнери більше дізнаються один про одного, відкриваються нові сторони, які можуть не сподобатися. Далі виникає бажання змінити партнера, а разом з цим претензії, критика і все це призводить до конфліктів. Тоді з’являється перетягування канату між двома люблячими серцями. Кожному важливо залишитися правим.

Будувати відносини це про дорослих. Маленькі діти можуть плакати, ображатися, підлітки можуть лаятися. І тільки дорослі будують: любов, дружбу, бізнес, кар’єру, відносини з іншими.

А ще дорослий розуміє, що покращувати він може тільки себе. Це називається відповідальність. Моє тіло, моє здоров’я, мої корисні звички, моє задоволення… Тому основне, що Ви можете зробити для відносин з партнером – це налагодити відносини з самим собою, визнати свої можливості, обмеження та взяти відповідальність за них.

Задумайтеся – Як Ви самі відноситеся до себе? Чи готові Ви змінитися для себе? Чи приймаєте Ви себе такою людиною, якою Ви є?

Коли Ви не приймаєте себе, тоді не можете прийняти інших. Звідси і труднощі у взаємодії з людьми.

ЩО ЗНАЧИТЬ ПРИЙМАТИ СЕБЕ?

Це коли Ви можете бути собою. Знаєте, що у Вас є хороше і є те, що потрібно покращити. І ці покращення, Ви не перекладаєте на інших. Коли Ви знаєте, що можете зробити помилки, проте визнаєте їх та сприймаєте, як досвід. І якщо треба, виправляєте їх, а не «гризете» себе, чи шукаєте винних.

Це турботливе  ставлення до себе, задоволення своїх потреб, захист своїх кордонів, реалізація свого потенціалу. Повага до себе та свого вибору.

Розумієте, що Ви доросла людина, а не маленька у великому тілі, і це Ваша відповідальність робити те, що краще для Вас. Змінювати те, що Вам не підходить, разом з цим без шкоди іншому. Пам’ятати, що інші люди можуть з Вами не погоджуватися і вони мають право на це.

Тоді приймати інших, значить поважати їх право бути тим, ким вони є. Поважати їх свободу, їх вибір. Разом з цим, Ви можете бути не згідні з ними.

Приймати свого партнера не означає, що він може ображати Вас. Ні, тому, що з Вами так не можна! Це не про вседозволеність і страждання, це про дорослий вибір знаходити баланс, де буде добре двом.