Велика сила вдячності

«Усі наші скарги на те, що життя складне і нестерпне, наші нарікання щодо того, чого ми позбавлені, виникають від нестачі подяки за те, що ми маємо.» Даніель Дефо

Вдячність – важливіша умова для розвитку і щастя!

Здатність притягувати блага у своє життя та отримувати сильні результати. Принести спокій у свій день, яким би бурхливим він не був. Вибачити іншим і відпустити образи. Надає сенсу минулому та допомагає позитивно дивитися в майбутнє. Це чудовий мотиватор. Коли Вам вдячні – дуже хочеться щось робити і багато.

Бути вдячним – єдиний спосіб гідно цінувати життя і все, що в ньому є. Іншого способу цінувати не існує. Це вміння в кожній людині і в кожній ситуації знайти щось позитивне та оптимістично дивитися на життя в цілому.

Бути вдячним за те, що є! Тут і зараз! Визнати і прийняти всі ті події, що наповнюють радістю, всі ті речі, які додають нам комфорту, чудових людей, з якими нам добре.  За те, що ми живі і наше серце б’ється. Хіба це не прекрасно?

Бути вдячним – це не тільки брати, а ще і віддавати. Всякий раз, коли Ви відчуваєте вдячність, Ви віддаєте любов, а все що Ви віддали, повернеться до Вас. Роблячи що-небудь для когось, Ви робите це для себе, адже вдячність має ефект бумерангу. Це означає, що чим більше Ви віддаєте – при цьому безкорисливо, не думаючи про те, що отримаєте  натомість – тим більше «бонусів»  дарує Вам Всесвіт.

Коли вдячність стає стилем життя, то успіх, щастя і позитив стають його невід`ємною частиною. Добро запускається ланцюжком і повертається у ​​десятикратному розмірі. А коли  не цінуємо те, що маємо, то перебуваємо в стані обмеженості і бідності, тим самим ще більше притягуючи її в своє життя.

Як виховати у собі це почуття?

Заведіть щоденник подяки. Виділіть собі один день в тиждень і записуйте в нього за що Ви вдячні життю, Богу, Всесвіту, своїм рідним, близьким, друзям. Пам’ятайте про подяку собі – це маленька любов до себе, що піднімає нашу впевненість і самоцінність. Не шкодуйте добрих слів – дякуйте за все і навіть за те, що здається не зовсім важливим.

Якщо робити цю практику регулярно і відчувати вдячність по справжньому, то вона починає рости. Ви починаєте відчувати, що є люди, готові прийти на допомогу. І тоді Ви перестаєте відчувати самотність. А в скрутні моменти, це, бесумнівно, додасть, Вам сили і впевненості рухатися далі.

Будьте вдячні та чекайте чудес!