Самоцінність. Чому важливо навчитися цінити себе?

Однією з важливих умов для задоволення своїм життям – є самоцінність. Цінність себе або самоцінність – це перш за все усвідомлення своїх сильних сторін, шанобливе ставлення до себе, безумовна любов і прийняття себе.

Що відбувається, коли починаєш цінити себе, по справжньому любити, поважати і піклуватися про себе?

Ви починаєте захоплюватися собою. Не з гордині, не з порівняння з іншими, а з впевненості та любові до себе. З розуміння того, що Ви живете і це прекрасно. І єдиний Ваш конкурент – це Ваше відображення у дзеркалі.

Ви перестаєте шукати любов зовні, щоб заповнити нею порожнечу всередині, тому що Ви відноситеся з турботою і вдячністю до себе. Все більше і більше відчуваєте тепло, радість у своєму серці та ділитеся ними з іншими.

Розумієте, що матеріальні речі не так вже й важливі. Найважливіше, це люди, які нас оточують!

Ви перестаєте шукати виправдування вчинкам інших людей і починаєте бачити їх насправді якими вони є. Ви відпускаєте їх. Іноді це дуже складно, боляче,  проте важливо.

Ваші відносини покращуються. Ви залучаєте у своє життя людей, які позитивні, цілеспрямовані. З якими Вам добре, з якими Ви відчуваєте впевненість та підтримку. З якими Ви стаєте кращою і щасливішою людиною.

Розумієте, що коли Ви щось робите, це Ваш вибір, Ваша відповідальність і Ви не зобов’язані пояснювати іншим. Разом з цим, Ви пам’ятаєте про кордони і знаєте, коли важливо попросити вибачення.

Ви відчуваєте внутрішню опору, здатні самі забезпечити собі комфорт і не знаходитися в позиції споживача. Проте розумієте, коли попросити про допомогу та пам’ятаєте про баланс «Брати – давати».

Ви просто стаєте собою. Відкриваєте свій внутрішній простір тому, що наповнює Вас, у що вірите. Починаєте свій день з посмішки, приємних думок, з вдячності за все що є, за тих хто знаходиться поруч.

Будьте вірні собі! Цінуйте себе і насолоджуйтеся своїм життям!