Негативні переконання мають величезний вплив на наше життя

Усі хочуть бути щасливими та успішними, проте далеко не всі здогадуються, що багато залежить саме від наших думок та переконань.

Переконання – це наші погляди на життя, орієнтири в які ми віримо і діємо відповідно їм. Вони передаються нам від батьків, значущих людей, нав’язані нам соціумом, або це може бути наш негативний досвід. Ми слідуємо цим поглядам неусвідомлено.

Наш мозок не розрізняє чи думки наша реальність, чи уява. З нами відбувається те, у що ми віримо. Дуже часто ми ці думки взагалі не помічаємо. Проте, саме вони формують наше сьогоднішнє життя.

Переконання, що живуть в голові, не завжди однозначно допомагають або шкодять. Наприклад, установка «Я з усім впораюся сама» може ставити заборону на прохання про допомогу, коли людина насправді її потребує. Разом з тим в критичних ситуаціях, коли дійсно багато що залежить від самої людини, вона допоможе впоратися з важким завданням.

Такі переконання, як «Вже занадто пізно», «Гроші- це зло», «Це не для мене», «Я недостатньо хороша, розумна, здатна», «За що я не візьмуся в житті – гарантовано буде провал» та багато інших – стають перешкодою до успішного та щасливого життя.

Зазвичай деструктивні переконання знаходяться у підсвідомості, і щоб виявити їх, бажано звернутись до спеціаліста. Разом з тим дещо можна зробити і самостійно.

ЯК ЗМІНИТИ ПОМИЛКОВІ ПЕРЕКОНАННЯ?

Ваше завдання – знайти їх у тій сфері життя, яка не влаштовує, або Ви хочете там більш якісного життя і записати. Це може бути кілька сфер.

Наприклад, щоб виявити негативні установки у фінансовій сфері, потрібно задати собі запитання: Що я думаю про гроші? Що я думаю про фінансові можливості? Згадуйте все, що Ви чули в дитинстві про гроші.

І тільки тоді, коли Ви напишете список деструктивних переконань, формуйте нові, короткі, позитивні фрази, без частки «НЕ».

Наприклад: «Гроші – це ресурси, які покращують якість життя», «Мені подобається заробляти», «Я фінансово незалежна людина», «Я приймаю багатство і достаток у моєму житті», «Мені подобається свобода, яку дають гроші», «Я заслуговую кращого і приймаю краще зараз».

Пишете всі позитивні фрази, які відкликаються Вам.

Важливо, щоб ці нові установки міцно закріпилися та стали з Вами єдиним цілим. Тому перечитуйте їх щодня, мінімум 21 день, а ще краще протягом 3-х місяців.

Для більш швидких та ефективних змін переконань, важливо оточувати себе людьми, для яких ці переконання вже звичні.