МЕДИТАЦІЯ – як заспокоїтися швидко і відчути свою силу

Як відновити свій емоційний та фізичний стан? На жаль, це питання задають собі багато людей. Коли стрес триває довго і змушує нас відчувати різні неприємні емоційні та психофізичні стани, ми починаємо витрачати багато психологічного ресурсу. А нам важливо залишатися у ресурсному стані. В цьому нам може допомогти медитація.

Медитація – це потужний засіб для зняття і управління стресом, звичка, яка допоможе знайти душевний спокій. Оскільки вона синхронізує  праву і ліву півкулю, ми входимо у стан легкого трансу, розслабляємося  і ми починаємо накопичувати ресурс.

Якщо ми в контакті зі своїм ресурсом, то ми можемо віднайти психологічну опору самі в собі. Нам набагато легше витримувати зовнішні обставини та справлятися з різними життєвими труднощами.

Медитацію широко рекомендують як оздоровчу практику – і не дарма. Вона допомагає не тільки впоратися із стресом, а може полегшити головний біль, допомогти при симптомах тривоги і депресії, поліпшити самосвідомість, відчути більше співчуття до себе та інших, покращити свою увагу.

Так само медитація може нам допомогти віднайти ресурс для досягнення результату. Наприклад, людині потрібно виступити, а вона цього боїться. А в процесі медитації  людина знаходить внутрішню силу, яка додає сміливості та впевненості.

Як ефективно зайнятися медитацією?

Саме головне потурбуватися про спокійне місце, де вас нічого та ніхто не зможе відволікати і налаштуватися, щоб повністю зануритися у цей стан. Важливо вимкнути телефон, телевізор та інші відволікаючі фактори.

Звернути увагу на своє тіло і влаштуватися зручніше. Ви можете сидіти, на підлозі або на стільці, якщо відчуваєте, що так буде зручно, можна прилягти. Зробити вдих і видих, по можливості відпустити думки та відправитися у захоплюючу мандрівку безпечного простору, простору своєї сили.

Це ваше особисте місце сили. Воно завжди було, є і буде всередині вас. Не дивлячись ні на які стреси та проблеми. Важливо віднайти це джерело своєї сили, стійкості, внутрішнього відчуття безпеки та налагодити з ним контакт. Саме для цього і призначена ця медитація.

Медитація у відео, приємної подорожі.