Що робити коли нема енергії та все робити лінь

Як часто Ви пробуєте зайнятися справою, проте ніяк не можете почати? Починаєте робити, але так і не доводите справу до кінця?

В кожного з нас рано, чи пізно виникає такий стан, коли не хочеться щось робити або хочеться, проте нічого не робимо. Тоді потрібно розібратися чому так відбувається, яка причина?

  • Спосіб життя.

Слідкуйте, щоб був якісний сон і якісне харчування.

  • Багато працюємо, а не відпочиваємо. Тоді втрачаємо відчуття міри, контакт зі своїм тілом і організм нас виключає. Ми починаємо хворіти або просто лягаємо і вже піднятися не хочеться.

Плануйте відпочинок, коли пишете список задач на день, на тиждень. І не важливо чи це буде кожен  день, чи раз в тиждень, головне щоб це був відпочинок, який вас відновлює. Планувати потрібно конкретно і відпочивати у задоволення. Найбільше нас заряджає новизна.

  • Сумніви в собі, у своїх здатностях і силах.

Розвивайте впевненість в собі. Кожного разу, коли Ви зробите правильні дії, чи доб’єтеся маленької    перемоги, винагороджуйте себе.

  •  Коли ми знаходимося в оточенні людей, які завжди незадоволені своїм життям.

Оточуйте себе енергійними та успішними людьми, вони будуть Вас надихати. Оминайте людей, які постійно жаліються.

  • Відсутність цілі.

Ставте ціль і починайте робити потроху кожен день. Ви побачите, що будете виробляти нову звичку.

  •  Ставите багато задач. Ви розриваєтесь між ними, не встигаєте і звинувачуєте себе, провина руйнує мотивацію.

Розподіліть час. Планування допоможе Вам зберегти мотивацію з перших кроків.

  •  Порушення балансу « потрібно – хочу». Можна розділити, що наше «потрібно» – це розум, а  наше «хочу» – це про наші емоції, про задоволення. Коли порушується баланс між ними, тоді виникають певні проблеми. Якщо багато робимо «потрібно», тоді ігнорується «хочу», відповідно ігноруються наші почуття. І навпаки якщо багато – «хочу», ігнорується «потрібно», тоді виникає безвідповідальність.

Перевірте баланс «потрібно – хочу». Задайте собі питання: «Те що я роблю – це «потрібно» чи це «хочу»? І Ви звернете увагу, що коли у Вас виснаження, Ви робите дуже багато «потрібно». Тому напишіть список «хотілок» і зробіть те чого хочеться. Це наповнить Вас енергією, тоді з’являться ресурси для роботи «потрібно».

Коли організм нас виключає в цьому є велика цінність, тому що багато часу ми проводимо в своїй голові, тобто є реальність в наших думках, а є реальність в якій ми живемо. Коли ми занурюємося повністю в думки, ми втрачаємо контакт з тілом, з почуттями. При цьому втрачаємо здатність відчувати, що ми хочемо, а що не хочемо. Наше організм достатньо розумний і реагує на те, що ми хочемо, а що ні. Тому коли ми відчуваємо спад енергії, тіло нам говорить проте, що пора щось змінювати.

Причин спаду енергії може бути багато. Кожна людина потребує тих рекомендацій, які допоможуть саме їй. Іноді потрібно побути в такому стані, дати собі час нічого не робити.

Ми всі творці свого життя! Пам’ятайте про це.