Сімейні консультації

У процесі розвитку стосунків, на різних етапах, пари зіштовхуються з проблемами взаєморозуміння, тоді виникають часті конфлікти, які призводять до кризи стосунків.

Це відбувається внаслідок накопичених незадовільнених один одним потреб, нездійснених очікувань, про які партнери інколи й не здогадуються. Оскільки чоловік і жінка, виховувалися в родинах з різними цінностями та способами спілкування, тому, часто, їм важко самостійно знайти спільне вирішення питання.

Якщо Ваша пара переживає складний період, стоїть перед непростим вибором (конфлікти, зради, розлучення), оскільки я сімейний психолог, то пропоную Вам психологічні консультації для пар.

Уважний розбір будь-яких чоловічих і жіночих питань, усвідомленням причин та наслідків своєї поведінки – основне завдання консультацій. Яке допомагає досягти гармонії і стабільності у родині. Вирішити сімейні конфлікти і проблеми.

На сімейній консультації у кожного члена сім’ї є можливість висловитися, а моє завдання – забезпечити атмосферу комфортності і безпеки для всіх учасників процесу.

Маючи особистий досвід вибудовування власних сімейних відносин зі своїми партнером, я із задоволенням ділюся ним і підтримую творчий пошук комфортних форм взаємодії для учасників пари.

Тривалість роботи скорочується, а ефективність піднімається, якщо подружжя ходять на неї удвох.

Коли пара приходить удвох, тоді на одну консультацію виділяю 1.5 години. Як один із подружжя – 60 хвилин.

Цей формат підходить не тільки тим, хто вже зіткнувся з труднощами, але і для тих пар, які хочуть розвивати й зміцнювати свої стосунки. Відкривати нові можливості для зближення один з одним, більше помічати, чути та розуміти один одного.

Багато пар, які планують одружитися, задаються питаннями, як оцінити свій вибір та знайти впевненість. Сімейна консультація для майбутнього подружжя дає можливість проаналізувати ситуацію, яка вже склалася у їхніх стосунках.

Також консультую батьків у яких виникають питання чи труднощі у вихованні дітей, тобто дитячо-батьківські стосунки.

Сім’я для мене — велика цінність. В особистому плані — я щаслива в шлюбі. В професійному — як психолог вважаю сім’ю і шлюб, важливою частиною життя та важливою частиною розвитку людини.

Записатися на консультацію