Індивідуальні та онлайн консультації

У кожної людини бувають моменти, коли вона самостійно не може впоратися з тією чи іншою проблемою, тоді варто звернутися за допомогою. Пропоную Вам записатися до мене на консультацію для того, щоб справитися з труднощами.

Я розумію, що  універсального методу допомоги не має і необхідний індивідуальний підхід.

Адже у кожного своя причина проблем і найчастіше вона неусвідомлена. Це можуть бути наші комплекси, переконання. І вони у нас не просто так – це результат негативного досвіду, стресів, психотравм. Це своєрідний щит, яким ми захищаємося від зовнішнього впливу.

Щоб розібратися з питаннями, які Вас турбують, потрібно пуститися в подорож по своїй свідомості у пошуках причини проблем, які накопичилися й усвідомити їх. Важливо зустрітися з собою і прийняти свої почуття, переживання, прийняти себе, зрозуміти та усвідомити свої можливості.

Зараз набирають популярності психологи онлайн, тому пропоную разові консультації та довгострокові формати роботи. Це можуть бути консультації у zoom, viber, telegram або facebook.

Онлайн консультації комфортні для роботи, оскільки непотрібно витрачати час на дорогу, за цей час можна відпочити або зайнятися іншою справою. Є думка, що онлайн консультації менш ефективні, ніж живі. Проте хочу сказати, що це не зовсім так, все залежить від майстерності психолога та від можливостей людини, яка звертається по допомогу.

Як проходить наша робота

Перша консультація, як правило направлена на знайомство та діагностику. Людина  розповідає, що її привело на консультацію, яку допомогу вона очікує і що хотіла б вирішити. Також визначається запит клієнта, порядок подальшої роботи, домовленість про тривалість та час роботи.

Тривалість роботи залежить від характеру проблеми, від індивідуальної історії та особливостей характеру людини, а так само від тієї швидкості, з якою вона сама готова рухатися в процесі роботи. Крім того, часто буває ситуація, коли людина звертається з одним запитом, в який, як вона думає впирається її проблема. Проте в процесі роботи виявляється інший, або один запит розбивається на декілька.

Наша співпраця може бути короткою, одна – кілька зустрічей або тривалою (психотерапевтичні сеанси). Це залежить від цілей, які Ви перед собою ставите, наскільки проблема глибока та обговорюється на першій зустрічі.

На одну зустріч я відводжу 60 хвилин. Частота відвідування фахівця – 1 раз в тиждень (можна частіше або рідше).

Наша спільна робота може припускати наявність домашніх завдань. Вам потрібно буде приділяти на їх виконання якийсь час.

Записатися на консультацію