Ревнощі, одна з причин деструктивної поведінки дитини

Ви любите свою дитину, але у Вас виникають труднощі у вихованні. Ваша дитина проявляє впертість, агресію. Часто Вам здається, що робить щось навмисно та Ви не знаєте в чому справа, і що робити?

Причиною такої поведінки можуть бути ревнощі.

Ревнощі дитини- це потреба її в емоційному контакті, теплі, увазі і при цьому дитина не відчуває себе прийнятою і любимою. 

В основному дитина ревнує значущого дорослого до когось або до чогось.

  • Ревнує до іншого дорослого.
  • Ревнує до його справ.
  • Ревнує до молодшого брати чи сестри.

І тільки дитина не дотримує уваги, любові, тепла, вона проявляє ревнощі деструктивним способом поведінки. Це можуть бути часті жалоби, агресія, впертість, може не чути Вас. Буде шукати винного свого стану, щоб зігнати образу, злість на комусь або чомусь. Тобто, буде привертати увагу до себе любим способом. Вона боїться бути одинокою.

Те, що дитина недоотримала в дитинстві та по різному реагувала, щоб отримати увагу, то в дорослому житті це буде повторюватися. І в своїй сім’ї буде реагувати так, як у дитинстві, буде ревнувати та проявляти деструктивну модель поведінки.

Діти – відкриті світлі душі, вони тонко відчувають ставлення до них. Тому важливо звернути увагу на Ваші відносини з дитиною.

Звернути увагу чи достатньо отримує дитина від Вас емоційного контакту, уваги, любові, тепла.

Допоможіть своїй дитині бути щасливою.